Bölgesinde köklü giyim firmaları arasında yer alan MODA Giyim, 1994 yılında bir aile şirketi olarak İzmir Buca’da ticari hayatına başladı.

Giyim sektöründe yenilikçi tasarım anlayışı ve dikim tekniği ile birçok başarılara imza atan firmamız, kalitesi ve koleksiyon zenginliği ile yıllardır sektördeki haklı yerini korudu.

Güven ve kalite algısı ile kurulduğu günden bugüne yatırımlarını ve ürün çeşidini geliştirerek perakende mağazacılıkta geniş ve sadık bir müşteri kitlesine kavuştu.

İzmir, Aydın, Gebze ve Darıca bölgesinde mağazalar zincirine ulaşan MODA Giyim, 2014 yılında yeni nesil İNTERSİVİN markasıyla büyümeye devam etti.

İNTERSİVİN olarak erkek giyiminde takım elbise, pantolon üst grup ve aksesuar üretimine başlayan MODA GİYİM mağazalarında satışa sunduğu ürünlerin %90’ını kendisi üretmektedir.

Sektörel gelişmeleri günü gününe takip eden İNTERSİVİN, tasarım ve yeniliğe önem veren aynı zamanda erkek modasını değerli kılacak ürünler geliştiriyor. Ulusal pazarda büyümeyi hedefleyen İNTERSİVİN güçlü imajını, köklerinden aldığı değerlere sahip çıkarak koruyor.

20 yıldan fazla deneyim, kalite, kalıp ve titiz hizmet anlayışı ile seçkin bir müşteri kitlesine sahip olan İNTERSİVİN her koleksiyonda kendine özgü tarzı, kreatif tasarımlarıyla satış grafiğini yukarı taşımayı başarmıştır. Kaliteli üretim, uygun fiyat ve satış sonrası sürdürülebilir güvenilir hizmet felsefesiyle “Daima bir adım önde “mottosuyla İNTERSİVİN ulusal düzeye çıkmayı hedeflemektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR